Нововодолазький абразивний завод

Чітка організація технологічного процесу, використання кращого європейського сировини і найсучаснішого італійського обладнання в поєднанні з кваліфікованими співробітниками, які пройшли стажування на найбільших європейських абразивних заводах - це основа, завдяки якій наше підприємство успішно працює.

В даний момент наш завод випускає весь асортимент відрізних і шліфувальних кругів на бакелітовій зв'язці. Всі кола виробляються відповідно до ДСТУ ГОСТ 21963: 2003, ГОСТ 21963-2002 і відповідають міжнародним стандартам DIN EN 12413 і правилам безпеки.

Найближчим часом планується розширення асортименту продукції, що випускається.

У 2013 році наша продукція була сертифікована в системі УкрСЕРПО.

У 2015 році відрізні круги NovoAbrasive успішно пройшли тестування і сертифікацію в Німеччина на відповідність усім вимогам з безпеки європейського стандарту EN 12413.

Розпочато підготовку до вступу до Світової організації безпеки абразивних матеріалів OSA і Європейську Федерацію Виробників Абразивних Товарів FEPA.

Успішно впроваджена система контролю виробництва та перевірки якості відповідно до стандарту ISO 9001: 2008.

Перейти на сайт Нововодолазький абразивний завод

Останні новини

  • 1
Prev Next

ТОВ "Сталь-Інструмент" - гарантія високої якості!

ТОВ "Сталь-Інструмент" - гарантія високої якості!

Опублікована стаття в журналі «Інструмент та обладнання для професіоналів », в якій директор ТОВ« Сталь-Інструмент » Михайло Яре...

Читати далі

Відкриття філії в Республіці Білорусь

Відкриття філії в Республіці Білорусь

Керівництво ТОВ «Сталь-Інструмент» спільно з резидентами Республіки Білорусь відкрили ТДВ «ГрантГраніт-М» знаходяться за адресою...

Читати далі